Operator Wypalarki Laserowej
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
RV METAL Sp. z o.o.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzorowanie jakości wypalanych elementów; Sortowanie gotowych wyrobów; Zapewnianie ciągłości pracy maszyny; WYMAGANIA: Wykształcenie średnie techniczne; Znajomość rys. technicznego; Znajomość obsługi komputera; OFERUJEMY: Praca na 1 lub 2 Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych lub weekend; Możliwość udziału w szkoleniach dla operatorów i programistów prowadzonych przez szkoleniowców producenta; maszyn i uzyskania międzynarodowego certyfikatu; Umowa o pracę w formie preferowanej przez pracownika ( B2B, o dzieło, zlecenie, etat ); Atrakcyjne wynagrodzenie; Możliwość darmowego zakwaterowania w kwaterze typu „akademik”; Dofinansowanie szkoleń i kursów; Szkolenia stanowiskowe; Elastyczny czas pracy; Ubezpieczenie grupowe; Zniżki na firmowe produkty i usługi; Świeża kawa z ekspresu/herbata; Napoje; Parking dla pracowników; Możliwość uzyskania uprawnień; Nagrody za wdrożone pomysły innowacyjne pracowników; Możliwość awansu zawodowego;

  • Praca Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210