Operator wózka widłowego - Szczecin - JEDNA ZMIANA! - Stargard
  • Stargard
Stargard, Stargard, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (nr certyfikatu 23286) to lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań HR.

Obecnie, dla naszego Klienta, dystrybutora nowoczesnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej oraz elementów metalowych, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:
Operator Wózków Widłowych
Miejsce pracy: Prawobrzeże, Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Twoje zadania:

  • transportowanie rolek taśmy z magazynu do podajnika prasy – kluczowe zadanie wspierające proces produkcji,
  • rozładunek i załadunek – dynamiczne i odpowiedzialne zadania w codziennej pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy?
  • doświadczenia na podobnym stanowisku – szukamy osób, które już pracowały w tej roli i znają specyfikę pracy w magazynie,
  • pracowitości i odpowiedzialności – stawiamy na osoby, które chcą się rozwijać i dbają o jakość swojej pracy.

Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – pewność i bezpieczeństwo w dynamicznych czasach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 28,00 zł brutto/godz. + premia, a do tego dodatek za dojazd 120 zł netto,
  • premia uznaniowa – w pierwszych 3 miesiącach do 300 zł netto, a po 3 miesiącach nawet do 450 zł netto!
  • praca w wygodnych godzinach – jednozmianowy system pracy od 6:00 do 14:00,
  • dodatkowe możliwości zarobku – pracując w soboty i na nadgodziny,
  • pełen pakiet socjalny – płatny urlop, badania lekarskie na koszt pracodawcy oraz odzież robocza zapewniona przez firmę.

Dołącz do naszego zespołu i zyskaj możliwość rozwoju w stabilnej firmie z branży motoryzacyjnej! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Kontakt:
  • Mail: a.bankowska@ksservice.pl
  • Telefon/Viber: +48 506 561 585 Anna

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma

  • Praca Stargard
  • Operator Stargard
  • Operator maszyn Stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544