Operator wózka widłowego OEX Fulfilio Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
30. 5. 2024
31,50 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Magazynier z uprawnieniem UDT. Praca w lokalizacjach: - Grodzisk Mazowiecki - Łubna (Baniocha), gmina Piaseczno
Praca  polega na kompletacji zamówień przy użyciu wózka widłowego, załadunek i rozładunek towarów na rampie, gromadzenie towarów na regałach wysokościowych (do 9 m)
Wymagania stanowiska
- certyfikat UDT WJO II na wózki widłowe - podstawowa znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
- Praca zmianowa - 1 zmiana od 6.00 (8-12 godzin pracy) lub 2 zmiany 6-14 i 14-22, z możliwościu przedłużenia zmian - Praca od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w weekendy. Mogą występować zmiany nocne - Wynagrodzenie podstawowe: 31,50zł brutto/h - Stabilne, długie zatrudnienie - Forma umowy: umowa zlecenie - Dobre warunki pracy w nowoczesnym centrum logistycznym - Szkolenie z procesów i technologii magazynowych - Podwyżki i wynagrodzenia
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914