Operator wózka widłowego / Magazynier (K/M)
  • Moszna-Parcela
mazowieckie, Moszna-Parcela, mazowieckie, Polska
GEODIS Poland
24. 9. 2024

GEODIS to światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, od ponad 100 lat wspiera Klientów, oferując szeroki wachlarz rozwiązań transportowo-logistycznych. Wizja GEODIS to partnerstwo na rzecz rozwoju Klientów. Osiągamy to poprzez sprawdzone specjalistyczne doświadczenie w pięciu wzajemnie uzupełniających się liniach działalności: Supply Chain Optimization, Freight Forwarding, Contract Logistics, Distribution & Express oraz Road Transport. Jesteśmy obecni w 120 krajach, zatrudniając około 41 000 pracowników. W Polsce dynamicznie rozwijamy swoją działalność, zatrudniając ponad 300 pracowników w 8 lokalizacjach.
Opis stanowiska:

  • Transport towaru przy użyciu wózków widłowych.
  • Kompletowanie i skanowanie towaru.
  • Przyjmowanie dostaw (załadunek i rozładunek).
  • Pakowanie i oklejanie towaru.
  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru.
  • Obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT (II WJO).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Odpowiedzialność oraz dokładność.
  • Zaangażowanie.
  • Znajomość języka polskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Oferujemy:

  • Praca jednozmianowa od pon. do pt., w godz. 08:00- 16:00.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazną atmosferę opartą na partnerstwie i wzajemnym szacunku.
  • Komfortowe warunki pracy w magazynie farmaceutycznym (w temperaturze 20 °C niezależnie od pory roku).
  • Bogaty pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną w wielu wariantach oraz szerokim pakietem ubezpieczenia na życie i kartą MultiSport.

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192