Operator wózka widłowego dużego udźwigu
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
REGESS
12. 9. 2024

Poszukuję operatora wózka widłowego (16 ton). Praca w zakładzie prefabrykacji w Sint Truiden.

Obowiązki

Wymagania

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • możliwość zakwaterowania w pobliżu pracy
  • aktualne uprawnienia
  • płatności co dwa tygodnie
  • stawka 24/h
  • wsparcie polskiego koordynatora

  • Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 507 928 204

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Operator Gorzów Wielkopolski
  • Operator koparki Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn Gorzów Wielkopolski
  • Operator wózków widłowych Gorzów Wielkopolski
  • Operator maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567