Operator wózka widłowego
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie komponentów na produkcję za pomocą wózka widłowego,
  • realizacja zleceń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowa zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • wynagrodzenie 31 zł brutto/h,
  • dodatek uznaniowy w wysokości 500 zł!
  • parking bezpośrednio przy zakładzie,
  • możliwość pracy również w weekendy - stawka do 56 zł brutto/h,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto,
  • opieka i wsparcie koordynatora.

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210