Operator wózka widłowego
  • Czerwionka-Leszczyny
Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient- firma produkcyjna zajmująca się obróbką metalu poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze operatora wózka widłowego.

Telefon do rekrutera: 781 300 390

Obowiązki:

  • Składowanie wyrobów w zgodzie z dokumentacją magazynową i zasadami BHP;
  • Obsługa magazynu;
  • Kontrola użytkowanego sprzętu;
  • Cykliczne inwentaryzacje;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane w firmie produkcyjnej);
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysokie premie)
  • Bezpłatna opieka medyczna;
  • Multisport;
  • Wczasy pod gruszą, bony świąteczne;
  • Dodatkowe premie uznaniowe;

  • Praca Czerwionka-Leszczyny
  • Operator Czerwionka-Leszczyny
  • Operator maszyn Czerwionka-Leszczyny
  • Czerwionka-Leszczyny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080