Operator Wózka Widłowego 26 zł/h + 500 zł premii - praca w Trzeszczynie - Szczecin
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży wiatrowej, poszukujemy osób na stanowisko Operatora Wózka Widłowego.

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 25-26 zł/h brutto (miesięcznie 4300 zł brutto)
  • atrakcyjny system premiowy - 500 zł miesięcznie
  • dla chętnych nadgodziny i możliwość pracy w sobotę
  • możliwość podjęcia pracy na okres wakacyjny (sierpień-wrzesień) lub na stałe
  • dobry dojazd komunikacją miejską - dojedziesz do nas linią 103 (z przystanku Głębokie)
  • dopłaty za pracę w nocy (zgodnie z kodeksem) - praca w systemie 3 zmianowym

Do Twoich zadań będzie należało przyjmowanie towaru w magazynie oraz składownie go w odpowiednim systemie. Praca polega na kompletowaniu oraz wydawaniu produktów  oraz rozładunku i załadunku towaru za pomocą wózka widłowego.

3/4 czasu pracy to obsługa wózka widłowego (sztaplarki), pozostały czas - inne fizyczne prace w magazynie.

Oczekujemy:
  • uprawnień UDT zezwalających na obsługę wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku
  • możliwości samodzielnego dojazdu do miejsa pracy - Trzeszczyn
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapraszamy do kontaktu :)

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój