Operator wózka widłowego
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Transportowanie towarów w obrębie przestrzeni magazynowej
  • Transportowanie towarów w obrębie placu manewrowego
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz PPOŻ
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętności jazdy wózkiem widłowym
  • Uprawnień do jazdy wózkiem widłowym UDT
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym
  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze (5500-6000 brutto+ premia uznaniowa)
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Bezpłatny dowóz do pracy na trasie: Wyszogród -Sochaczew-Żelazowa Wola- Błonie
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Praca Błonie
  • Operator Błonie
  • Operator maszyn Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567