Operator węzła betoniarskiego
  • Charsznica
Charsznica, Charsznica, małopolskie, Polska
GRUPA CHYŻBET Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

GRUPA CHYŻBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grupa Chyżbet to działająca od ponad 30 lat, nowoczesna i dynamiczna firma, jeden z wiodących

producentów kostki brukowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • Uprawnienia do obsługi węzła betoniarskiego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Dokładność i dbałość o powierzony sprzęt
  • Dyspozycyjność

ZADANIA

  • Przygotowanie mieszanki betonowej zgodnie z dokumentacją
  • Czuwanie nad prawidłową pracą maszyn
  • Prowadzenie bieżącej konserwacji
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przygotowaniem, wydawaniem i transportem mieszanki betonowej
  • Przestrzeganie przepisów BHP

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę pn – pt
  • Ubezpieczenie grupowe