Operator walca, rozkładarki, rozściełacza. Od zraz
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Krótko o nas: grupa kapitałowa NDI SA, działająca na rynku od około 30 lat, jako główny generalny wykonawca, realizująca projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego oraz drogowego, dla zwiększenia swojego zespołu bitumicznego, zatrudni osoby na stanowisku:

Operator sprzętu drogowego / Pracownik drogowy / Pomocnik

Miejsce pracy: Polska Północna i Południowa.

Praca w delegacjach z zakwaterowaniem po stronie Pracodawcy.

Docenimy każdego, zapraszamy na rozmowę telefoniczną z kierownikiem.

Aktualnie poszukujemy operatora rozściełacza, operatora walca bitumicznego oraz operatora elektroniki w rozściełaczu.

Stawka godzinowa jest uzależniona odpowiednio od stanowiska i stażu:

od 36 zł brutto/ godz. dla pracownika drogowego, od 38 zł brutto/godz. dla operatorów maszyn, dla majstrów i brygadzistów – do ustalenia bezpośrednio z Kierownikiem robót.

Na czym polega Twoja praca (w zależności od umiejętności, doświadczenia i uprawnień):

  • Obsługa jednego ze sprzętów w zależności od uprawnień i doświadczenia: rozkładarki do nawierzchni mineralno- asfaltowych do 8,00m (mile widziane doświadczenie w obsłudze podajnika), obsługa walca bitumicznego oraz systemu elektroniki w rozściełaczu w tym pełna kontrola nad jakością, wydajnością wbudowania MMA,
  • Obsługa systemu Asphalt Manager lub systemu zagęszczeń MOBA,
  • Przezbrajanie maszyny, obsługa OC maszyny, prowadzenie raportów pracy sprzętu,
  • Załadunek, rozładunek oraz dbanie o sprzęt, przestrzeganie zasad BHP.

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy od pracownika:

  • Uprawnienia na odpowiedni sprzęt (walec, rozściełacz, koparko-ładowarka),
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Dodatkowe uprawnienia na drobny sprzęt,
  • Mile widziane doświadczenie w brygadzie bitumicznej,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów w delegację.

WAZNE: atutem będzie kilkuletni staż na stanowisku operatora lub pracownika drogowego z doświadczeniem przy masach bitumicznych.

OFERUJEMY:

Z naszej strony możemy Ci zaoferować:

Ø Umowa o pracę z możliwością rozwoju zawodowego poprzez dodatkowe kursy i uprawnienia,

  • Stałą i stabilną pracę przez cały rok,
  • Dodatkowe korzyści: płatne nadgodziny, w przypadku pracy w delegacji płatne diety, zakwaterowanie po stronie Pracodawcy oraz wynagrodzenie w okresie zimowym,
  • Dodatkowy pakiet benefitów: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport oraz Pracownicze Plany kapitałowe.

Warto do nas dołączyć, możesz zobaczyć nas w Internecie, zapraszamy do współpracy.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane i chętne na lepszą pracę.

Więcej info na 502 267 532 + WhatsApp lub pisz sms „operator sprzętu NDI” oddzwonimy.

  • Praca Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210