Operator Urządzeń Produkcyjnych
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta branży produkcyjnej, rekrutujemy na stanowisko Operator Urządzeń Produkcyjnych:

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • zapewnienie ciągłości produkcji
  • prowadzenie dokumentacji
  • naprawa drobnych usterek urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. zawodowe
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • system pracy 3-zmianowej
  • program wdrożenia do organizacji i szkolenia
  • benefity: opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, dojazdy, bony świąteczne, szkolenia

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291