Operator urządzeń procesowych i wagowych
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
NUCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024

Obowiązki

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji mas kosmetycznych zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • terminowa produkcja mas kosmetycznych zgodna z kartami technologicznymi
  • kontrola procesu technologicznego
  • przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy i jego otoczeniu

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, odpowiedzialność, i sumienność w wykonywaniu zadań
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14-22)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (np. karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Wołomin
  • Operator Wołomin
  • Operator maszyn Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392