OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA ZIEMNIACZANEGO
  • Lublin
Lublin, Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie
11. 5. 2024
1 790,3 PLN (Stypendium brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres zadań wg programu stażu.
Godziny odbywania stażu: 07:00-15:00.
Staż finansowany ze środków EFS+ w ramach projektu Kompleksowa aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych realizowana przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie (II)

Inne wymagania
Termin rozpoczęcia stażu zostanie ustalony po zakończeniu rekrutacji. Zatrudnienie po zakończonym stażu w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na okres 3 miesięcy. Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Lublin
  • Technik urządzeń sanitarnych Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Operator wózków widłowych Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055