Operator Tokarki CNC
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
FOODjobs
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZADANIA:
• Obsługa tokarek CNC – praca przy dwóch maszynach
• Przygotowanie materiałów i narzędzi do obróbki
• Ustawianie maszyny, zmiany cyklu
• Wstępna kontrola jakości wytwarzanych detali – produkcja seryjna
• Wprowadzanie korekt
WYMAGANIA:
• Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC
• Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana
• Umiejętność kontrolowania jakości wyprodukowanych części
• Umiejętność dopasowania się do zmiennych
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)
OFERTA:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności – rynkowe stawki
• Premia roczna
• Posiłki finansowane przez pracodawcę
• Ubezpieczenie zdrowotne opłacone przez pracodawcę
• Możliwość dofinansowania do karty Multisport
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Elastyczność pracodawcy

  • Praca Kielce
  • Operator Kielce
  • Operator koparki Kielce
  • Operator maszyn Kielce
  • Operator maszyn budowlanych Kielce
  • Operator wózków widłowych Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536