Operator technologiczny oczyszczalni ścieków w Komorowicach
  • Bielsko-Biała
operator technologiczny oczyszczalni ścieków w Komorowicach
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
AQUA S.A.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa urządzeń oczyszczalni zgodnie z instrukcją technologiczną oczyszczalni ścieków oraz dokumentacją techniczną poszczególnych urządzeń
  • pobór prób ścieków i osadów
  • utrzymanie terenów zielonych oczyszczalni oraz dróg wewnętrznych
  • kontrola poprawności działania urządzeń oczyszczalni
  • udział w pracach związanych z bieżącymi naprawami i konserwacją sprzętu
  • obsługa urządzeń procesu technologicznego utylizacji emulsji olejowych

WYMAGANIA:

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia na poziomie szkoły zawodowej o profilu technicznym
  • doświadczenia w pracach związanych z obsługą urządzeń
  • dyspozycyjności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym przez 7 dni w tygodniu, dni wolne wg grafiku

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki pracy
  • szkolenia spacjalistyczne
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • pracowniczy program emerytalny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.