Operator Stacji Monitorowania Wideo 31,94zł brutto
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

System pracy: zmianowy dwunastogodzinny

Opis stanowiska:

- obsługa alarmów z obiektów w całej Polsce

- kontakt z klientem

- weryfikacja działania kamer na obiektach i zgłaszanie nieprawidłowości

- nadzorowanie pracy ochrony fizycznej

- zgłaszanie do służb bezpieczeństwa zaobserwowanych nieprawidłowości

- obsługa aplikacji Stacji Wideo

Wymagania:

- niekaralność

- sprawna obsługa komputera

- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- pełne szkolenie stanowiskowe (płatne) doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane wszystkiego Cię nauczymy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 31,94zł brutto za godzinę + system premiowy do 2500 brutto,

- dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu

- dodatki kwartalne,

- dofinansowanie pakietu medycznego (LUX MED),

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w młodym zespole,

- umowę o pracę (po maksymalnie 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zlecenie),

- elastyczny, dogodny system pracy (indywidualnie ustalany grafik),

- swobodny dostęp do pokoju socjalnego z darmowym dostępem do ekspresu z kawą oraz pokoju wypoczynku

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 785 091 986

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210