Operator serwisu
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • testowanie sprawności i renowacja małych urządzeń elektronicznych,
  • prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie,
  • wprowadzanie urządzeń do procesu napraw i przygotowywanie do procesu wysyłki,
  • pakowanie, zaopatrzenie linii.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • dokładność i skrupulatność,
  • skuteczność i dyscyplina pracy przy procesach liniowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • orientacja na osiągnięcie planów serwisowych i jakościowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze od 4500 brutto,
  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14, 14-22),
  • szkolenie przygotowujące do pracy.

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Operator Kąty Wrocławskie
  • Operator maszyn Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210