Operator Pudełkarki.
  • gdynia
Gdynia, gdynia, Polska
eGospodarka.pl
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

podany przez pracodawcę:
  • obsługa maszyny – pudełkarki oraz organizacja pracy na maszynie
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcji
  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania
  • koordynowanie pracy osób pracujących na maszynie
  • obsługa systemu ewidencjonującego czynności produkcyjne oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy w oparciu o system 5S
  • Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i/lub urządzeń produkcyjnych
  • umiejętności i/lub wiedza techniczna
  • uczciwość, pracowitość i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Dodatkowy atut:

  • doświadczenie w branży poligraficznej
  • Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy