Operator produkcji_JEDNA ZMIANA 6/14_ Darmowy transport! Od zaraz!
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
27. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:
  • Jedna zmiana : 6-14
  • Doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane,
  • Chęci i gotowość do pracy,
  • Posiadanie uprawnień na wózek widłowy UDT będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY:
  • Pracę w systemie jednozmianowym : 6-14
  • Umowa o pracę na początek poprzez nasze biuro w ramach umowy o pracę tymczasową, a następnie bezpośrednio przez firmę
  • Wynagrodzenie : (podstawa + premie )
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Możliwość awansu zawodowego