Operator produkcji (k/m)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • obsługę, konserwację i czyszczenie maszyn produkcyjnych,
  • zapewnienie maksymalnej jakości i wydajności,
  • kontrolę jakości produktów,
  • współpracę przy usprawnianiu procesów wpływających na koszty i wydajność,
  • przestrzeganie przepisów BHP i utrzymywanie dobrych standardów,
  • współpracę w zespole i utrzymywanie dobrych relacji.

  • masz doświadczenie w obsłudze maszyn, w tym w konserwacji,
  • dobrze czujesz się w firmie produkcyjnej,
  • chcesz pracować w systemie 1-zmianowym,
  • potrafisz zarządzać swoim czasem,
  • chętnie angażujesz się w wykonywaną pracę.

W zamian możesz liczyć na:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 5250 zł brutto miesięcznie,
  • pracę jednozmianową (poniedziałek-czwartek 7-15:30, piątek 7-13),
  • półgodzinne przerwy wliczające się do czasu pracy,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • pracę w zakładzie zlokalizowanym we Wrocławiu (ulica Graniczna),
  • dostęp online do portalu pracowniczego - umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację przez portal, z załączonym CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544