Operator produkcji
  • Skarbimierz-osiedle
operator produkcji
opolskie, Skarbimierz-osiedle, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Dołącz do zespołu firmy produkującej pianki dla różnych branż: motoryzacyjnej, lotniczej, budowlanej!

Szukamy operatorów produkcji!

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś!

Oczekujemy

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • motywacja do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależy od doświadczenia + do 600 zł premii miesięcznej
  • praca w systemie: 2 dni pracy po 12h (6-18; 18-6), dwa dni wolne.
  • umowa o pracę
  • benefity: dofinansowanie do posiłków (300zł), ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa
  • oprowadzenie po produkcji przed rozpoczęciem pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Zadania

  • nadzór nad bieżącą obsługą urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • konserwacja maszyn
  • naprawa maszyn

  • Praca opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210