Operator produkcji
  • Brzeg dolny
operator produkcji
Brzeg Dolny, Brzeg dolny, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Oferujemy pracę na stanowisku operatora produkcji dla kobiet i mężczyzn.

Super Oferta. Aplikuj i sprawdź, czy to praca dla Ciebie.

lokalizacja: Wróblowice, darmowy dojazd z Brzegu Dolnego

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 12h
  • doświadczenia w pracy przy produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z naszym Klientem (3 m-ce, 1 rok, czas nieokreślony)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, miesięczną premię produkcyjną do 7.5% oraz dodatek za pracę w systemie 4brygadowym
  • dofinansowanie do wakacji i posiłków oraz fundusz socjalny (m.in. bony świąteczne)
  • reklamowe produkty firmy (cyklicznie) - chemia gospodarcza i kosmetyki
  • prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ustawianie parametrów
  • kontrola jakości wyrobów

  • Praca Brzeg Dolny
  • Operator Brzeg Dolny
  • Pracownik produkcji Brzeg Dolny
  • Operator maszyn Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392