Operator produkcji
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
2. 10. 2024

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Obowiązki:

  • prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych;
  • szlifowanie i cięcie produktów;
  • obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka) i pomiarowych;
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów;
  • naprawy uszkodzonych produktów.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy;
  • umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;
  • zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;
  • tężyzny fizycznej;
  • chęci uczenia się;
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic lub wózka widłowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;
  • stabilność zatrudnienia;
  • wynagrodzenie miesięczne
  • system premiowy
  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych;
  • benefity pozapłacowe:

    • Karta multisport;
    • Prywatna opieka medyczna;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Premie świąteczne;
    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116