Operator Produkcji
  • Kłodawa
Kłodawa, Kłodawa, mazowieckie, Polska
Rekrutacja HML
7. 9. 2024
zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Obsługa i przygotowanie urządzeń produkcyjnych do konfekcji kosmetyków, - Zgłaszanie wszelkich problemów podczas przygotowywania i pracy maszyn, - Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w ramach prowadzenia konserwacji i usuwania awarii
Wymagania stanowiska
- Duża motywacja do pracy, nauki i chęć rozwoju, - Zaangażowanie i odpowiedzialność, - Gotowość do pracy zmianowej, - Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - Dodatkowe świadczenia: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (ZFŚS), - Prywatną opiekę medyczną: LuxMed zapewni Ci dostęp do najlepszych specjalistów, - Ubezpieczenie na życie: na preferencyjnych warunkach, - Dofinansowanie do karty Multisport: dbaj o swoją kondycję i zdrowie, - Parking dla pracowników: wygoda i komfort każdego dnia, - Paczki świąteczne: miłe niespodzianki na każdą okazję, - Program Poleceń Pracowniczych: dodatkowe nagrody za polecenie kandydata, - Zniżki na firmowe produkty: korzystaj z naszych kosmetyków w atrakcyjnych cenach

  • Praca Kłodawa
  • Operator Kłodawa
  • Pracownik produkcji Kłodawa
  • Operator maszyn Kłodawa
  • Kłodawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584