Operator Produkcji
  • Gniezno
Gniezno, Gniezno, Greater Poland Voivodeship, Polska
SUMEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Gniezno

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie i rozpakowywanie produktów
  • Przezbrajanie i obsługa maszyn oraz utrzymanie ich w ciągłym ruchu,
  • Przygotowywanie środków produkcji do realizacji zlecenia,
  • Dbanie o racjonalne zużycie materiałów do produkcji,
  • Przestrzeganie norm jakościowych oraz ilościowych w wykonywanej pracy,
  • Prowadzenie czynności kontrolnych zgodnie z przyjętym planem kontroli jakości,
  • Dopuszczanie poszczególnych nadruków do produkcji seryjnej,
  • Terminowa realizacja zadań wnikających z planu produkcyjnego,
  • Praca z bardzo lekkimi i małymi produktami reklamowymi, nie wymagamy doświadczenia w obsłudze maszyn.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej/magazynie (lub pracy fizycznej),
  • Dyspozycyjność do pracy stałej,
  • Skrupulatność,
  • Dokładność,
  • Rzetelność,
  • Chęci do pracy,
  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej.

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie: 29 zł/h brutto,
  • Praca na 3 zmiany,
  • Darmowy dojazd do/z pracy (4 przystanki w Gnieźnie, Fałkowo, Kostrzyn, Gowarzewo),
  • Lub dopłata za dojazd we własnym zakresie,
  • Umowa o pracę,
  • Ekwiwalent za pranie,
  • Dodatki za pracę w nocy.

Rekrutacja trzystopniowa:

  • 1/ Rozmowa telefoniczna lub spotkanie w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Grochowska 61)
  • 2/ Wizyta w zakładzie pracy, rozmowa z brygadzistą, zwiedzanie zakładu (Robakowo)
  • 3/ Skierowanie na badania, dopełnienie formalności, podpisanie umowy w biurze rekrutacji (Poznań, ul. Grochowska 61)

Firma Sumeo Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się polską firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy. Sumeo rekrutuje pracowników liniowych, magazynowych oraz specjalistów średniego szczebla.

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także logistycznej i wielu innych. Cieszymy się zaufaniem Klientów dzięki sprawnej obsłudze i nowatorskiemu podejściu do rekrutacji pracowników.

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych.

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sumeo Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych SUMEO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, ul. Grochowska 61, 60-339 Poznań, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000785145, identyfikującą się numerem NIP: 7811995894, REGON: 383302313 dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział oraz przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

  • Praca Gniezno
  • Operator Gniezno
  • Pracownik produkcji Gniezno
  • Operator maszyn Gniezno
  • Gniezno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055