Operator produkcji
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • instalowanie urządzeń elektrycznych i ich elementów,
  • montaż tras kablowych, obejmujący przygotowanie korytek, uchwytów i prowadnic kablowych na urządzeniach,
  • zapewnienie wsparcia montażowego dla zespołów projektowych, w tym wprowadzanie poprawek i usuwanie usterek,
  • instalacja systemów rurowych,
  • montaż podzespołów mechanicznych oraz drobnych konstrukcji,
  • wykonywanie połączeń gwintowanych,
  • udział w demontażu urządzeń i przygotowywaniu ich do transportu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka, mechanika, elektromechanika,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespołowej.
  • uprawnienia na wózki widłowe/suwnicę/SEP,
  • wykształcenie techniczne o specjalności: elektryka lub mechanika.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, uzależnione od doświadczenia zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład,
  • stałe możliwości rozwoju i poszerzania umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (7.00-15.00),
  • stałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210