Operator produkcji
  • Police
Police, Police, Polska
Kadry Serwis Sp.zo.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego. Obecnie dla naszego klienta,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • produkcja paneli gipsowych

  • rozkładanie i składanie form służących do produkcji paneli gipsowych

  • wykańczanie paneli gipsowych

  • dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania stanowiska

  • zdolności manualne (poziom średni)

  • język polski podstawowy lub komunikatywny

  • umiejętności pracy w zespole,

  • odpowiedzialności i uczciwość.

  • chęć do pracy

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w godzinach 07:00-15:00, od poniedziałku do piątku

  • Praca Police
  • Operator Police
  • Pracownik produkcji Police
  • Operator maszyn Police
  • Police - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584