Operator produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 8. 2022

Pracuj na produkcji w centrum Wrocławia i ciesz się dobrą i stabilną pracą!

Zarabiaj 3550 zł na rękę i więcej

Dojedź do nas tramwajem 3 i 5 lub autobusem linii np. 114 i 820.

Czekamy właśnie na Ciebie - praca od zaraz

zadania

  • naważanie surowców i półproduktów według ustalonych receptur

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice

oferujemy

  • wynagrodzenie 4660 zł brutto
  • umowę o pracę ->  możliwe długofalowe zatrudnienie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w nadgodzinach -> dla chętnych!
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy)
  • możliwość uzyskania uprawnień UDT
  • możliwość rozwoju i awansu