Operator Prasy Krawędziowej
  • Strumień
Strumień, Strumień, Silesian Voivodeship, Polska
STRUMET
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa prasy krawędziowej
  • Programowanie prasy
  • Kontrola i pomiar detali

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • Sumienność i punktualność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku nie jest wymagane, ale potraktujemy je jako niewątpliwy atut :)

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat.
  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne.
  • Możliwość rozwoju - jeśli masz aspiracje na awans zawodowy, aplikuj. Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników.
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej i dodatkowego ubezpieczenia grupowego.
  • Zapewniamy możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!

  • Praca Strumień
  • Operator Strumień
  • Operator maszyn Strumień
  • Strumień - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536