Operator piły panelowej
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
GLEICH ALUMINIUM sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa formatowej piły tarczowej (cięcie zgodnie z otrzymanymi planami),
  • transportowanie palet i płyt aluminiowych wózkiem widłowym,
  • dbanie o czystość wokół stanowiska pracy,
  • bieżąca pomoc magazynowa.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność, solidność.
  • Mile widziane:
  • uprawnienia do jazdy wózkiem widłowym (w przypadku braku uprawnień, firma zapewnia odpowiednie szkolenie)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie dwuzmianowym (nie pracujemy w weekendy),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia lub zdobytej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień w danym obszarze,
  • dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”).
GLEICH Aluminium jest jednym z wiodących producentów na światowym rynku aluminiowych płyt precyzyjnych ze względu na swoją unikalną w skali światowej produkcję z własnym sterowanym elektrycznie systemem obróbki cieplnej.Marka G.AL® jest synonimem wysokiej jakości pozbawionych naprężeń, stabilnych wymiarowo i jednorodnych płyt aluminiowych do obróbki precyzyjnej i produkcji form.

  • Praca Kalisz
  • Operator Kalisz Pomorski
  • Operator Kalisz
  • Operator koparki Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz
  • Operator maszyn Kalisz Pomorski
  • Operator wózków widłowych Kalisz
  • Operator maszyn budowlanych Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233