Operator / Operatorka automatów do montażu SMT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie produkcji w linii montażowej Mechatronika MX80 zgodnie z dokumentacją
  • Prowadzenie produkcji w linii montażowej JUKI
  • Wykonywanie prototypów na potrzeby projektowania
  • Kontrola jakości gotowych produktów oraz drobne prace montażowe
  • Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 13:30-21:30)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych, znajomość komponentów
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętności używania wyposażenia warsztatowego takiego jak lutownica grotowa, lutownica hot air, multimetry
  • Zdolności manualne pozwalające na pracę przy mikroskopie z małymi komponentami
  • Skrupulatność i cierpliwość podczas wykonywania zadań
  • Obywatelstwo polskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w przemyśle zbrojeniowym, wysokich technologii
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
  • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
  • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Praca zmianowa: tak, 2 zmiany

Godziny pracy: 6:00-14:00, 13:30-21:30

Tryb wypłaty: miesięczna

Transbit Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń łączności radiowej.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów inżynierów, mechaników, elektroników, konstruktorów oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia począwszy od koncepcji po ich produkcję, to autorskie opracowania naszych ekspertów.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem najlepszych ekspertów.

  • Praca Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210