Operator obrabiarek (CNC, tokarka, frezarka) z doświadczeniem lub chętny do nauki!
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn (CNC, tokarka, frezarka),
  • kontrola detali-przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • dokonywanie korekt na maszynie,
  • dbanie o prawidłowy proces produkcji i minimalizacja braków.

WYMAGANIA:
  • znajomość odczytu rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie początkowo na podstawie umowy o pracę tymczasową a docelowo bezpośrednio w firmie - szukamy osób do długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie w formie podstawa + premia,
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,

  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • chęć do nawiązania długofalowej współpracy i docelowo zatrudnienie bezpośrednio w firmie,
  • rozbudowany pakiet benefitów w ramach ManpowerPremium (między innymi karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).