Operator nawijarek
  • Katowice
operator nawijarek
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Szukasz stabilnego zatrudnienia na produkcji? Chcesz mieć wolne weekendy?
Mamy dla Ciebie pracę!

Miejsce pracy: Katowice

Aplikuj lub wyślij sms o treści “PROD” na nr podany w ogłoszeniu, a my oddzwonimy i zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenia w pracy produkcyjnej
  • motywacji do długoterminowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wolne weekendy
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku)
  • stałą stawkę miesięczną brutto w wysokości 4500 zł
  • atrakcyjne premie
  • dogodną lokalizację firmy (centrum Katowic)
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)

Zadania

  • układanie zwojów na koszyku
  • pakowanie koszyka z drutem do worka foliowego
  • pakowanie drutu do pudełka kartonowego i układanie
  • zgrzewanie drutu
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

  • Praca Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116