Operator maszyny klejącej – Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski
Aleksandrów Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska
DRUKPAK Spółka z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyny klejącej
  • Ustawianie i przezbrajanie maszyny
  • Prowadzenie procesu klejenia zgodnie ze specyfikacją technologiczną
  • Kontrola jakości procesu
  • Obsługa programu do zarządzania zleceniami produkcyjnymi

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn klejących
  • Znajomość procesu klejenia opakowań
  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (poligraficzne)

OFERUJEMY:
  • Pracę w środowisku produkcyjnym w dużej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny sytem premiowy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

  • Praca Aleksandrów Kujawski
  • Operator maszyn Aleksandrów Kujawski
  • Operator Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584