Operator maszyn zbrojarskich
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie, Polska
HSS Outsourcing
28. 8. 2024

HSS Outsourcing Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji-operator maszyn zbrojarskich
Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn zbrojarskich (cięcie i gięcie stali zbrojeniowej),
Przestrzeganie standardów BHP,
Co możemy Ci zaoferować:
• Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, ( praca od poniedziałku do piątku)
• Ekwiwalent za pranie odzieży,
• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
• Stabilną pracę w renomowanej firmie,
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje,
• Wysokie standardy w zakresie BHP,
Nasze oczekiwania:
• Chęć do nauki, rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• Umiejętność pracy w zespole,
Mile widziane:
Uprawnienia na suwnicę.

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Operator maszyn Ostrowiec Świętokrzyski
  • Operator Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544