Operator maszyn - wtryskarki
  • Karczew
Karczew, Karczew, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Obsługa wtryskarki to dla Ciebie łatwizna? Zależy Ci na pracy od poniedziałku do piątku żeby w weekendy cieszyć się wolnym czasem?

Lokalizacja: Józefów (powiat otwocki)

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • komunikatywnego porozumiewania się w języku polskim

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio przez firmę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • stawkę godzinową od 30 zł/h brutto i wzwyż (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość rozwoju oraz nabywania kwalifikacji

Zadania

  • obsługa maszyn wytryskowych oraz maszyn do wtrysku z rozdmuchem
  • przeprowadzanie przezbrojeń maszyn
  • monitorowanie materiałów eksploatacyjnych

  • Praca Karczew
  • Operator maszyn Karczew
  • Operator Karczew
  • Karczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210