Operator Maszyn (tworzywa sztuczne)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
BERGMAN Deutschland GmbH
4. 10. 2024

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika. Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!
Obecnie dla naszego Klienta- lidera w obszarze klasycznej obróbki metali i tworzyw sztucznych, a także przyszłościowych technologii i rozwiązań w tym zakresie dla branży elektronicznej i elektromobilności- poszukujemy osób na stanowisko:
Operator maszyn (tworzywa sztuczne)
Zadania:
-Uruchamianie, ustawianie parametrów i obsługa maszyn do obróbki tworzyw sztucznych (wtryskarki, obrabiarki)
-Nadzór i optymalizacja procesu produkcyjnego
-Obsługa wózków podnośnikowych
-Kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z wytycznymi oraz oddzielanie wadliwych komponentów
-Prowadzenie wymaganej dokumentacji produkcyjnej
-Realizacja pracy według otrzymanych instrukcji
Oczekujemy:
-Doświadczenia zawodowego w obsłudze maszyn do obróbki tworzyw sztucznych, mile widziane w branży motoryzacyjnej
-Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego- min. poziom B1 (warunek konieczny)
-Umiejętności pracy zespołowej, niezawodność, odpowiedzialność
-Gotowości do pracy 3-zmianowej
-Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech
Mile widziane:
-Doświadczenie w pracy z narzędziami pomiarowymi
-Wykształcenie techniczne z jednego z obszarów: mechanika, operator maszyn i urządzeń lub pokrewnych
Oferujemy:
-Atrakcyjna lokalizacja pracy (ok. 100 km od Polskiej granicy, okolice Berlina)
-Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
-Pracę u naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży elektromobilności, producenta systemów łączenia ogniw baterii, zajmującego się obróbką tworzyw sztucznych oraz metali
-Organizacja i pokrycie kosztów zakwaterowania
-Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,87 € brutto/h
-Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
-Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
-Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
-Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
-Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
-Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
-Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
-Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
-Rozwój w branży elektromobilności
-Możliwość długoterminowej współpracy

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388