Operator maszyn produkcyjnych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa i nadzór nad linią produkcyjną
  • Przygotowanie maszyn do pracy i ich przezbrojenie
  • Nadzór nad prawidłowością działania maszyn
  • Tworzenie dokumentacji oraz raportów produkcji
  • Utrzymywanie porządku i dbałość o narzędzia pracy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sektorze produkcyjnym, preferowane jako operator
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadanie lub chęć uzyskania książeczki sanepidu
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie spożywczej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 6500 zł brutto, system premiowy oraz dodatki
  • Pakiet benefitów, w tym MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Dobrze wyposażone zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713