Operator maszyn (produkcja kosmetyków)
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn do produkcji kosmetyków oraz dalszych procesów konfekcyjnych;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym;
  • Kontrolowanie jakości produkowanego produktu;
  • Rozliczanie wykonanej produkcji;
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn;
  • Sprawna reakcja na występujące problemy produkcyjne dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn – zgłaszanie awarii;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Umiejętność obsługi i regulacji maszyn;
  • Wykształcenie średnie techniczne.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie zajmującej się produkcją kosmetyków
  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • Dofinansowanie udziału w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych
  • Ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zniżki na produkty firmowe

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Operator maszyn Wołomin
  • Operator Wołomin
  • Pracownik produkcji Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246