Operator maszyn - Pracownik produkcji (KRAJACZ)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
SQS HOLDING
3. 10. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator maszyn - Pracownik produkcji (KRAJACZ)
Miejscowość : SZCZECIN, ul Pomorska
Specyfikacja zakładu: Przetwórstwo szkła (obróbka szkła, produkcja szyb okiennych)
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w na produkcji lub w pokrewnej branży
- Dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie
- Wykształcenie min. zawodowe
- Wymagane przesłanie CV
Zakres obowiązków:
- Prawidłowa realizacja procesu produkcji – cięcie szkła
- Prawidłowa zgodna z instrukcją obsługa maszyn, urządzeń i komputera
- Prowadzenie rejestrów stanowiskowych
- Praca fizyczna - dźwiganie szkła w normach dozwolonych
Oferujemy:
- Kompleksowe szkolenie stanowiskowe w zakresie obsługi maszyn specjalistycznych
- Umowa o pracę
- Wynagrodzenie: od 4600 zł brutto/msc (podstawa)
+ 460 zł brutto - dodatek mieszkalny (stały)
- Dodatek za godziny nocne (+ 6zł/h brutto)
- Premia frekwencyjna (naliczana za miesiąc poprzedni) (500zł brutto)
- Premia jakościowa (uzależniona od wyników całego zakładu) (+ 100 zł brutto)
- Premia uznaniowa do + 20% od wynagrodzenia podstawowego
- System pracy: 3 zmiany (pon-pt)
- Możliwość nadgodzin (po okresie szkoleniowym)
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521