Operator maszyn / pracownik produkcji, dla kobiet i mężczyzn
  • Długołęka
Długołęka, Długołęka, Dolnośląskie, Polska
Justyna
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis:
Przedsiębiorstwo z dwudziestoletnim stażem zajmujące się produkcją etykiet samoprzylepnych zatrudni osobę na stanowisko pracownik produkcji/operator maszyn
Obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- konfekcjonowanie etykiet
Wymagania:
- jesteś gotowy do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
- posiadasz umiejętność pracy w zespole
- jesteś osobą rzetelną
- praca dla kobiet i mężczyzn
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
- chętnym umożliwiamy korzystanie z nadgodzin
- możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy
- szkolenia wprowadzające
- dodatkową premię uznaniową
- pracę w nowoczesnym zakładzie pracy
- pakiet pracowniczy: prywatna opieka zdrowotna
W przypadku zainteresowania prosimy o zgłoszenia w postaci CV: @

  • Praca Długołęka
  • Operator maszyn Długołęka
  • Pracownik produkcji Długołęka
  • Operator Długołęka
  • Pracownik fizyczny Długołęka
  • Pracownik biurowy Długołęka
  • Długołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851