Operator maszyn/Krajacz - 42,37zł/h! - SZCZECIN
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
3. 9. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji szyb zespolonych oraz szkła architektonicznego działającego na rynku szkła od 1826 poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w zakładzie w Szczecinie na stanowisku:

Operator maszyn szkła/Krajacz

(produkcja szyb zespolonych)

Lokalizacja – Dąbie, Szczecin.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy pracy,
  • stawka podstawowa – 27zł brutto,
  • stawka godzinowa –32,37zł brutto,
  • premia za pracę w nocy 6 zł brutto,
  • premia jakościowa do 200 zł brutto,
  • nagroda frekwencyjna do 500 zł brutto,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+50%) i soboty (+100%).

W wynagrodzenie wchodzi: 27zł+5,20zł+2,98zł+1,19z= 36,37(brutto/h);  27zł+5,20zł+2,98zł+1,19zł+6=42,37zł (brutto/h)

Wymagania:

  • gotowości do pracy w trybie 3 – zmianowym  od poniedziałku do pitąku

    (6-14; 14-22; 22-6).

 Obowiązki:

  • obsługa maszyn, które tną i obrabiają szkło,
  • wykrywanie ewentualnych wad w procesie produkcyjnym.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj do nas!

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584