Operator maszyn introligatorskich
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
JAVRO 2 Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Jesteśmy producentem kalendarzy książkowych, notesów oraz galanterii skórzanej z wieloletnim doświadczeniem. Dostarczamy produkty wysokiej jakości, dopasowane do potrzeb odbiorców, a nasze wyroby cieszą się uznaniem wśród najlepszych agencji reklamowych i wydawnictw w Polsce i za granicą.
Aktualnie poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko: Opertator maszyn introligatorskich
Twój zakres obowiązków:
Obsługa oraz nadzór nad pracą nowoczesnych maszyn introligatorskich
Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i jej bieżącą konserwację
Utrzymanie standardów czystości: czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego
Aktywny udział w procesie usprawnień
Nasze wymagania:
Zmysł techniczny i umiejętności manualne, pozwalające opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać prosty problem techniczny
Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji produkcyjnej
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 6-14, 14-22
Dokładność i zaangażowanie
Motywacja do pracy
Umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
To oferujemy:
Stabilną pracę - firma działa ponad 40 lat
Dobrą atmosferę pracy
Możliwość nabywania nowych umiejętności
Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
Wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej
Nadgodziny płatne +50% , soboty płatne +100%

  • Praca Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210