Operator maszyn i urządzeń - darmowy dojazd z Wolsztyna i Kościana
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
OKECHAMP SPÓŁKA AKCYJNA
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa urządzeń i maszyn na linii produkcyjnej
  • Przeprowadzanie regulacji urządzeń
  • Utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie jakości produktów zgodnie z obowiązującymi wymaganiami
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie przeglądów maszyn
  • Współpraca z Działem Kontroli Jakości w zakresie bieżących pomiarów w procesie produkcyjnym
  • Realizacja zadań zgodnie z wymogami standardów jakości
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Kierowanie się dobrem Spółki i kreowanie jej pozytywnego wizerunku na rynku

WYMAGANIA:
  • 2-3 doświadczenia na stanowisku Operator maszyn
  • Wykształcenie zawodowe
  • Silna motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w zmianowym systemie pracy
  • Łatwość uczenia się zagadnień technicznych
  • Rzetelność i sumienność w realizacji zadań
  • Zamiłowanie do porządku i dyscypliny prac

OFERUJEMY:
  • Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży -zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

  • Umowę o pracę i niezbędne narzędzia pracy

  • Dowóz do miejsca pracy z kierunków: Wolsztyn i Kościan

  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń, atrakcyjny system premiowania

  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

  • Dobrą atmosferę

  • Zapomogi i wsparcie finansowe

  • Nagrodę za polecenie pracownika

  • Ubezpieczenie na życie

  • Bon integracyjny

  • Zniżki na produkty firmowe OLE! i pieczarki

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Operator maszyn Grodzisk Wielkopolski
  • Operator Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087