Operator Maszyn
  • Kajetany, ul. Klonowa 48
mazowieckie, Kajetany, ul. Klonowa 48, mazowieckie, Polska
FTL S.A.
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Uruchamianie i nadzór maszyn wtryskowych.
  • Montaż i ustawianie form wtryskowych.
  • Przezbrojenie maszyn.
  • Utrzymywanie optymalnych parametrów technologicznych.
  • Konserwacja i dbałość o stan techniczny urządzeń.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
  • Dokumentowanie procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i obsłudze maszyn wtryskowych.
  • Znajomość surowców termoplastycznych (PC, PMMA, ABS, itp.).
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętność współpracy i pracy w zespole.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Przestrzeganie norm jakościowych i zasad BHP..

Mile widziane:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.
  • Pracę w doświadczonym i wspierającym zespole.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667