Operator maszyn do kontroli AOI
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
05.09.2024
Numer referencyjny
5068_3044

Zadania:

  • Obsługa urządzeń AOI w celu wykonywania kontroli płytek i elementów elektronicznych zgodnie z obowiązującymi standardami instrukcjami i dokumentacją
  • Weryfikacja błędów, które wykryła i zgłasza maszyna AOI podczas kontroli
  • Wykonanie kontroli montażu podzespołów i płytek elektronicznych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami dotyczącymi kontroli płytek i elementów
  • Dbanie o stan techniczny i utrzymanie w czystości przydzielonych maszyn do kontroli AOI

Oczekiwania:

  • Znajomość elementów elektronicznych
  • Znajomość procesów montażu i lutowania elementów elektronicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość defektów występujących w procesie lutowania
  • Zdolności analityczne i wysoki poziom spostrzegawczości
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Mile widziane doświadczenie ma podobnym stanowisku
  • Mile widziane certyfikaty z kursów z zakresu norm IPC

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy
  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536