Operator Maszyn CNC- Umowa o pracę- DO PRZYUCZENIA!
  • Stalowa Wola
Stalowa Wola, Stalowa Wola, Podkarpackie, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i ustawianie maszyn CNC.
  • Drobne naprawy i obsługa techniczna.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Motywacji i zaangażowania.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy.
  • Pracę w systemie 3 - zmianowym

  • Możliwość ciągłego rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia i wsparcie merytoryczne.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, umożliwiających efektywną realizację zadań.

  • Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj lub wyślij wiadomość "CNC" na numer telefonu 790 861 777,

    lub skontaktuj się z nami telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Stalowa Wola
  • Operator maszyn Stalowa Wola
  • Operator Stalowa Wola
  • Stalowa Wola - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291