Pilarz - Operator maszyn CNC do cięcia kamienia
  • Daleszyce
Daleszyce, Daleszyce, Świętokrzyskie, Polska
Furmanek Renewal
1. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Daleszyce
Region: świętokrzyskie
Zakres zadań:
- Obsługa maszyn CNC w zakładzie produkcyjnym (m.in. Waterjet)
- Wykonywanie elementów zgodnie ze zleceniem
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC
- Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
- Mile widziana znajomość programu AUTO CAD
- Precyzja oraz dbałość o stanowisko pracy
- Sumienność i zaangażowanie w wypełnianie obowiązków
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia, jednozmianowy system pracy (w godz. 7.00-15.00)
- Wynagrodzenie netto 35pln/h
- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy i doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.
M:+48 605 855 345
Wkładamy serce w kamień!

  • Praca Daleszyce
  • Operator maszyn Daleszyce
  • Operator Daleszyce
  • Daleszyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871