Operator maszyn CNC - nawet 9 000 zł - Szczecin, Prawobrzeże!
  • Szczecin
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
17. 7. 2024
5 000 - 9 000 zł

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Obecnie, dla naszego klienta – światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu wysokiej jakości taśm procesowych i transportujących w Szczecinie – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC

Lokalizacja: Prawobrzeże, Szczecin

Chcesz rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenie? Dołącz do nas! Mile widziani kandydaci z minimalnym doświadczeniem!

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: od 4 500 do 9 000 zł brutto,
  • premie: uznaniowa do 10%,
  • dodatki: 100 zł brutto za dojazdy, +20% za pracę w nocy,
  • nadgodziny: +50% za nadgodziny, +100% za pracę w soboty,
  • odzież robocza: na koszt firmy.

Czego oczekujemy?

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  •  znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności obsługi narzędzi takich jak suwmiarka, mikrometr.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn (frezarki, tokarki CNC),
  • kontrola jakości,
  • ustawianie i mocowanie detali,
  • konserwacja sprzętu.

Nie zwlekaj! Wyślij swoje CV już dziś i dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie! ????

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Operator wózków widłowych Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567